Okazjonalne upominki na znajomych z pracy – co warto wybrać?

Okazjonalne upominki na znajomych z pracy – co warto wybrać?

W każdej pracy i każdym zespole zdarzają się sytuacje, gdy jeden z pracowników powinien przynieść do biura okazjonalne upominki. To swego rodzaju tradycja, która funkcjonuje m.in. przy okazji świętowania ważnego sukcesu, przedłużenia umowy, obchodzonych urodzin czy rocznicy pracy. Na jakie podarunki warto postawić?

Praktyczne dodatki

Chcesz podarować swoim kolegom i koleżankom z pracy coś, co nie tylko sprawi im radość, ale stanie się również praktycznym upominkiem? Doskonale! Takie prezenty zawsze są dobrze oceniane. Aby jednak móc wybrać odpowiednią rzecz, musisz wiedzieć, czego mogą potrzebować twoi współpracownicy. Oczywiście możemy wymienić kilka przedmiotów uniwersalnych, które po prostu zawsze się przydadzą. Może niech nie będą to od razu nowe pióra wieczne, ponieważ na egzemplarze dla wszystkich wydasz majątek. Zamiast tego możesz np. wybrać ciekawe długopisy, notesy czy indukcyjne ładowarki. Dobrym pomysłem będą również podgrzewacze do kawy czy pokrowce na okulary!

Kraftowe produkty spożywcze

Aby sprawić swoim kolegom z pracy radość, możesz np. podarować im kraftowe produkty spożywcze. Mogą być to samodzielnie wypieczone drożdżówki, ciasteczka czy inne słodkości. Z pewnością zaskoczysz swoich współpracowników, jeśli podarujesz im np. własnoręcznie stworzony miód czy dżem. Świetnym pomysłem są również domowej roboty alkohole takie jak nalewki czy piwo. Pomysłów jak widzisz jest naprawdę wiele i tylko od ciebie zależy, na co ostatecznie postawisz. Jeśli chcesz dodać swoim upominkom nieszablonowego designu i unikalności, możesz zamówić profesjonalny druk etykiet, które samodzielnie zaprojektujesz. Na etykietach umieścić wówczas imię danej osoby oraz krótką dedykację, dzięki czemu twój podarunek stanie się wyjątkowy, a koledzy z pracy z całą pewnością go docenią!

Zabawne gadżety

Ostatnim pomysłem, który mamy na naszej dzisiejszej liście, są różnego rodzaju zabawne przedmioty. Tego typu upominki zawsze trafią w gusta twoich współpracowników, o ile oczywiście mają oni poczucie humoru na odpowiednim poziomie. Na co konkretnie warto postawić? Na topie są np. gniotki przeciwstresowe z zabawnymi napisami, balony z helem czy ciekawe breloczki, które dodatkowo mogą być spersonalizowane. Ciekawą opcją są również karykatury twoich kolegów z biura, które będą mogli oprawić w ramki i umieścić np. na swoim biurku. Jeśli nie masz pomysłu na konkretną rzecz, sprawdź np. ekologiczne gadżety, które w ostatnim czasie biją rekordy popularności i dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach!