Marzenia na wyciągnięcie ręki

Marzenia na wyciągnięcie ręki

Bardzo duża część przedstawicieli sceny muzycznej w swoich piosenkach przekazuje wartości dla swoich słuchaczy oraz odbiorców. Najczęściej wpisują się one w ich gusta, chociaż nie zawsze są one najmądrzejsze czy też najbardziej przemyślane. Coraz częściej jednak możemy wyłapać teksty, w których znajdziemy motywację do spełniania swoich marzeń.

Jeep czy muscle car?

Gdzie najczęściej spotykamy się z takim zjawiskiem, jakim są aukcje? USA! Samochody z tego kraju cieszą się gigantycznym zainteresowaniem nie tylko za Oceanem. Coraz większa liczba obywateli Starego Kontynentu dysponuje pokaźną zasobnością portfela. Wykorzystuje go po to, aby spełniać swoje marzenia, nawet te na pierwszy rzut oka najbardziej nierealne. Bo przecież znajdziemy niesamowicie dużą grupę osób, wychowanych na filmach amerykańskich. Jednym z najczęściej przewijających się motywów jest jazda za kółkiem typowego samochodu z Detroit w stronę zachodzącego słońca. Takie obrazki działają na wyobraźnię i sprawiają, że po prostu chcemy także przeżyć tak wspaniałe chwile.

W dowolne miejsce na świecie

Świat zdecydowanie zmniejszył się przez ostatnie kilkanaście lat. Do większości krajów europejskich możemy przetransportować się bez jakiejkolwiek kontroli dokumentów, natomiast z Warszawy do Nowego Jorku dostaniemy się kilkanaście razy w tygodniu, w zaledwie parę godzin. Podróże stanowią jedną z najważniejszych części naszego życia. Nie kupimy w żadnym sklepie charakterystycznego zapachu na lokalnych targowiskach, bryzy nad morzem przy zachodzącym słońcu, czy też widoku rozpościerających się szczytów w środku gór. Podróże nie tylko dają nam satysfakcję, ale również pozwalają poszerzać horyzonty. Dzieje się to zarówno przy okazji zwiedzania nowych miejsc, jak również poznawania zupełnie nowych ludzi.

Na wiele lat

Dla niektórych osób marzeniem jest stabilizacja i pewność przy stawianiu kolejnych kroków. Nie musi się to wykluczać z chęcią podróżowania czy zakupu nowego samochodu. Inwestycja poczyniona w dom lub mieszkanie z całą pewnością jest dobrym pomysłem, o ile oczywiście możemy zaobserwować do tego odpowiednie okoliczności pod kątem życiowym i finansowym. Przede wszystkim wynika to z pewnego rodzaju ciągłości oraz stabilizacji naszego kapitału zarówno z naszej perspektywy, jak również w kontekście przyszłych pokoleń.