Co wręczyć pracownikom na prezent?

Co wręczyć pracownikom na prezent?

Integracja zespołu w firmie może się odbywać na bardzo różne sposoby, o co dba dział HR. Niektóre przedsiębiorstwa stawiają na wyjazdy integracyjne, natomiast dla innych kluczowe znaczenie mają regularne spotkania na obiady oraz kolacje po pracy w większym gronie. Warto raz na jakiś czas wykorzystać budżet firmowy na upominki.

Pracownicy i nie tylko!

Wyobraźcie sobie sytuację, że Wasza firma posiada stoisko na targach branżowych. Bez wątpienia cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem szczególnie obecnie, po ponad dwóch latach przerwy. Właśnie z tego powodu warto wyróżnić się na tle potencjalnej konkurencji. Możemy zadbać zarówno o swoich pracowników, jak również potencjalnych klientów. W czasach studenckich duża część młodych osób chodziła na targi pracy niemal wyłącznie po to, aby zaopatrzyć się w długopisy oraz materiały do pisania. W przypadku targów branżowych warto pójść jeszcze jeden krok dalej. Ekologiczne gadżety reklamowe nie tylko pozwolą nam zostać w pamięci klienta, ale także pokażą mu nasze proekologiczne podejście do spraw związanych ze zmianami klimatycznymi.

Ukłon w stronę najbliższych

Pracownicy biurowi to nie są roboty i mają także życie poza biurem. Ich rodziny potrafią przeżywać naprawdę ciężkie chwile ze względu na stres, towarzyszący im raz na jakiś czas w pracy. Właśnie z tego powodu warto docenić wkład domowników naszego pracownika, którzy znoszą okazjonalne nadgodziny oraz liczne spotkania już po standardowych ośmiu godzinach. Z tego względu warto pomyśleć o takich upominkach, które pozwolą spędzić im czas razem. Należą do nich na przykład gry planszowe. Dla 5-latka kilka godzin przy stole z mamą i tatą to najlepsza forma popołudnia lub weekendu. Można także zachęcić do skorzystania z szerokiej oferty zawartej w pakiecie benefitów. Coraz więcej firm oferuje zniżki na wyjazdy wakacyjne, z których skorzysta cała rodzina.

Niezbędnik podróżnika

Życie firmowe to także służbowe wyjazdy. Szczególnie tyczy się to takich firm, które działają poza rynkiem stricte lokalnym. Chociaż ostatnie dwa lata pokazały potęgę wideokonferencji, to jednak spotkania w cztery oczy bez wykorzystywania kamerki w laptopie wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Mnóstwo pracowników raz na jakiś czas musi wsiąść w pociąg lub samochód i przejechać kilkaset kilometrów. Warto wtedy mieć pod ręką takie urządzenia, które pomogą utrzymywać nas cały czas w gotowości. Powerbanki solarne to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysokiej jakości sprzęt oraz troszczą się o środowisko.